Sivaslılar Metal

Sivaslılar Metal

1986 Yılında Bayrampaşa’da yassı çelik ticaretine başlayan firmamız yıllar içerisinde kendisi ispatlayarak sektörde söz sahibi firmalar arasında yeri almıştır. Firmamız hizmetlerine 1995 yılına kadar Bayrampaşa da, 1995 yılından itibaren ise 12 yıl süreyle Bakkalköy Metal İş merkezinde sektöre hizmet vermeyi sürdürmüştür.

Müşterilerimizin beklentilerini daha iyi karşılayabilmek, artan ürün çeşitliliği ve stoklamaya duyulan ihtiyaçtan dolayı 2007 yılında Ereğli’de bir şube açan firmamız aynı yıl kesim, dilme ve depolama ihtiyaçlarından dolayı Sancaktepe- Yenidoğan mevkiindeki inşaatını gerçekleştirdiğimiz 5000metre kare kapalı alana sahip fabrika binasına taşınarak çelik servisi olarak da hizmet vermeye başlamıştır. 2011 yılı itibariyle profil hattımızda hizmete açılmıştır.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip firmamızda Erdemir ve Assan ürünlerinin yanı sıra ithal ürünlerde yer almaktadır. Firmamız vizyonu, güvenilirliği, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla zaman içinde sektöründe öncü firmalardan biri haline gelmiştir. Uluslararası arenada da çeşitli faaliyetlere başlayan firmamız bu alanda da en iyi, en kaliteli hizmeti vermek ve öncülerden olmak için çalışmalarına yeni yatırımlar ve yeni hizmetlerle devam etmektedir.

Sivaslılar Metal
Sivaslılar Metal